4 Haziran 2008 Çarşamba

tatilll

yorum yok yazımdan sonra ilk yorumumu sevgili Sardunyadan aldım çok sevindim. bende kendisini severek okuyorum ayrıca Adanalı olması çok güzel tekrar teşekkürler.
Yaz geldi 1 yıl boyunca nasıl yorulduk tatil istemeye başladık ben ve kızlar.izin zamanını nasıl ayarlayacağız henüz belli değil kızlar Adana'ya gitmek istiyor bense Köyümüze gitmek istiyorum belki ben izin almadan önce kızları Adana'ya gönderirim ben izin alıncada köye gideriz herhalde. birde bizim her yıl temmuz ayının ortasında amcamlar,halam çocukları gelinleri ve damatları torunlarla bereber şenlik yapıyoruz bu yıl 6. yapılacak inşallah bir aksilik çıkmaz geçen yıl babannem vefat ettiği için geçen haziranda köyümüzde yapılmış sayıldı çünkü torunlar Türkiyenin dört bir yanında olunca toplanmak ancak yılda bir oluyor. Çok güzel geçiyor piknik-şenlik havasında Bahçe Uyuzluk pınarında yapıyoruz tesis fena değil ayrıca futbol sahası ve yüzme havuzu oluncada tercih sebebi ve ayriyetten çok serin oluyor her tarafınden serin sular akıyor.bu arada ben ailenin en büyük torunuyum ve çok seviliyorum ailede çok hoşuma gidiyor.
Canım babannem sen gideli nerdeyse 1 yıl oldu senin yokluğuna hala alışamadım ve hala köyde yolumuzu gözlüyormuşsun gibi geliyor, seni çok özlüyorum nur içinde yat inşallah burdan daha iyi bir yere gittiğini düşünmek tek tesellimiz.seni çok seviyoruz tüm çocukların ve torunların olarakta çok özlüyoruz.

Hiç yorum yok: